Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > SIT9120AI-2C2-33S50.000000Y
SIT9120AI-2C2-33S50.000000Y
SIT9120AI-2C2-33S50.000000Y
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT9120AI-2C2-33S50.000000Y z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT9120AI-2C2-33S50.000000Y
Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.3V, 5
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela SIT9120AI-2C2-33S50.000000Y Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.3V, 5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 48472 pcs Podatkovni list SiT9120 Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija * Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Druga imena 1473-25191-2
SIT9120AI-2C2-33S50.000000Y-ND
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) natančen opis Oscillator 6-SMD, No Lead