Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > Programmable oscilatorji > SIT9121AC-2D-25S
SIT9121AC-2D-25S
SIT9121AC-2D-25S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT9121AC-2D-25S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT9121AC-2D-25S
Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVDS 2.5V 20PPM STBY
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela SIT9121AC-2D-25S Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVDS 2.5V 20PPM STBY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth -
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT9121
Ocene - Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakiranje Bulk Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVDS delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.039" (1.00mm)
Funkcija Standby Stabilnost frekvence (skupaj) -
Stabilnost frekvence ±20ppm natančen opis XO (Standard) LVDS 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 55mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 100µA
Osnovni resonator MEMS Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 220MHz