Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > SIT9121AC-2DF-25E60.000000T
SIT9121AC-2DF-25E60.000000T
SIT9121AC-2DF-25E60.000000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT9121AC-2DF-25E60.000000T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT9121AC-2DF-25E60.000000T
Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 60.0000MHZ LVDS SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela SIT9121AC-2DF-25E60.000000T Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 60.0000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SiT9121 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVDS Druga imena 1473-29195-2
SIT9121AC-2DF-25E60.000000T-ND
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±10ppm
Pogostost 60MHz natančen opis 60MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 55mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA