Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > SIT9121AI-1CF-33E25.000000T
SIT9121AI-1CF-33E25.000000T
SIT9121AI-1CF-33E25.000000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT9121AI-1CF-33E25.000000T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT9121AI-1CF-33E25.000000T
Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 25.0000MHZ LVPECL SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela SIT9121AI-1CF-33E25.000000T Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 25.0000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SiT9121 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVPECL Druga imena 1473-29306-2
SIT9121AI-1CF-33E25.000000T-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±10ppm
Pogostost 25MHz natančen opis 25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 69mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA