Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 85136G107P50
85136G107P50
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 85136G107P50 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 85136G107P50
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2277 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela 85136G107P50 Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2277 pcs Podatkovni list 851 Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 10-7
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Green Cadmium
Serija MIL-DTL-26482, 851 Pakiranje Bulk
Druga imena 851-36G10-7P50
S85136G107P50
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 7
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 HB
Vstavi material Neoprene Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Lastnosti Backshell, Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 7.5A