8D023W21SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8D023W21SA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 8D023W21SA |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | 8D 21C 21#16 SKT RECP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
Product parameter
| številka dela | 8D023W21SA | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| količina Na voljo | 1593 pcs | Podatkovni list | 8D023W21SA-C Drawing8D Series Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Crimp | Ščitenje | Shielded |
| Velikost školjke, MIL | - | Shell Size - Vstavi | 23-21 |
| Shell material | Aluminum | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Serija | MIL-DTL-38999 Series III, 8D | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | 1792-3192 | Usmerjenost | A |
| delovna temperatura | -65°C ~ 175°C | Število pozicij | 21 |
| Tip montaže | Panel Mount | Montažna funkcija | Flange |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Threaded | natančen opis | 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp |
| Trenutna ocena | 13A | Kontaktni material | Copper Alloy |