8D115W18PB-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8D115W18PB-LC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 8D115W18PB-LC |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | CONN RCPT HSNG MALE 18POS INLINE |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 8D115W18PB-LC | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN RCPT HSNG MALE 18POS INLINE | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 1892 pcs | Podatkovni list | 8D115W18PB-C Drawing8D Series Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Tip | For Male Pins |
| Ščitenje | Unshielded | Velikost školjke, MIL | - |
| Shell Size - Vstavi | 15-18 | Shell material | Aluminum |
| Shell Finish | Cadmium | Serija | MIL-DTL-38999 Series III, 8D |
| Pakiranje | Bulk | Druga imena | 1792-4964 |
| Usmerjenost | B | delovna temperatura | -65°C ~ 175°C |
| Število pozicij | 18 | Opomba | Contacts Not Included |
| Tip montaže | Free Hanging (In-Line) | Montažna funkcija | - |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Vključuje | - |
| Barva ohišja | Olive Drab | Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Threaded | natančen opis | 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) |