Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 8D115ZC15SB
8D115ZC15SB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8D115ZC15SB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8D115ZC15SB
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 15C 14#20 1#16 SKT RECP
Product parameter
številka dela 8D115ZC15SB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 15C 14#20 1#16 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1515 pcs Podatkovni list 8D Series Catalog
Druga imena 1792-5083 Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 15
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy