Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 8D121ZC39PB
8D121ZC39PB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8D121ZC39PB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8D121ZC39PB
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 39C 37#20 2#16 PIN RECP
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 978 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela 8D121ZC39PB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 39C 37#20 2#16 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 978 pcs Podatkovni list 8D Series Catalog
Shell material Aluminum Shell Finish Green Zinc Cobalt
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-5845 Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 39
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy