Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 8D125W43SA
8D125W43SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8D125W43SA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8D125W43SA
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 43C 23#20 20#16 SKT RECP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1174 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela 8D125W43SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 43C 23#20 20#16 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1174 pcs Podatkovni list 8D125W43SA-C Drawing8D Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-43
Shell material Aluminum Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-6570 Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 43
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy