Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > 8D515F18SN-LC
8D515F18SN-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8D515F18SN-LC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8D515F18SN-LC
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela 8D515F18SN-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3180 pcs Podatkovni list 8D515F18SN-C Drawing8D Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-18 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-8225
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 18 Opomba Contacts Not Included
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Nickel Premer spojne gredi 1.280" (32.51mm)