Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 8D515M15SN
8D515M15SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8D515M15SN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8D515M15SN
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 15C 14#20 1#16 SKT PLUG
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 1840 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela 8D515M15SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 15C 14#20 1#16 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 1840 pcs Podatkovni list MIL-DTL-38999 Series III/EN3645 Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-15
Shell material Composite Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 15 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy