Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > 8D519F32SD-LC
8D519F32SD-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8D519F32SD-LC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8D519F32SD-LC
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela 8D519F32SD-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1635 pcs Podatkovni list 8D Series Catalog8D519F32SD-C Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-32 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-9495
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 32 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Nickel Premer spojne gredi 1.516" (38.51mm)