Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 8D521F39SA
8D521F39SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8D521F39SA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8D521F39SA
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 39C 37#20 2#16 SKT PLUG
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela 8D521F39SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 39C 37#20 2#16 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1360 pcs Podatkovni list 8D521F39SA-C Drawing8D Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 21-39
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-9946 Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy