Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 8D525S24SN
8D525S24SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8D525S24SN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8D525S24SN
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 24C 12#16 12#12 SKT PLUG
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 452 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela 8D525S24SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 24C 12#16 12#12 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 452 pcs Podatkovni list 8D525S24SN-C Drawing8D Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-24
Shell material Stainless Steel Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-11250 Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 24
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Trenutna ocena 13A, 23A Kontaktni material Copper Alloy