Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > 8D525W29PC-LC
8D525W29PC-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8D525W29PC-LC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8D525W29PC-LC
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1377 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela 8D525W29PC-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1377 pcs Podatkovni list 8D525W29PC-C Drawing8D Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Male Pins
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-29 Shell material Aluminum
Shell Finish Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-11523
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 29 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm)