8D715W18PB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8D715W18PB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 8D715W18PB |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | 8D 18C 18#20 PIN J/N |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
Product parameter
| številka dela | 8D715W18PB | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| količina Na voljo | 1889 pcs | Podatkovni list | 8D715W18PB-C Drawing8D Series Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Crimp | Ščitenje | Shielded |
| Velikost školjke, MIL | - | Shell Size - Vstavi | 15-18 |
| Shell material | Aluminum | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Serija | MIL-DTL-38999 Series III, 8D | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | 1792-12629 | Usmerjenost | B |
| delovna temperatura | -65°C ~ 175°C | Število pozicij | 18 |
| Tip pritrjevanja | Threaded | natančen opis | 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| Trenutna ocena | 7.5A | Kontaktni material | Copper Alloy |