8D715Z19PC-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8D715Z19PC-LC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 8D715Z19PC-LC |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
Product parameter
| številka dela | 8D715Z19PC-LC | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 1445 pcs | Podatkovni list | 8D Series Catalog8D715Z19PC-C Drawing |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Tip | For Male Pins |
| Ščitenje | Unshielded | Velikost školjke, MIL | - |
| Shell Size - Vstavi | 15-19 | Shell material | Aluminum |
| Shell Finish | Zinc Nickel | Serija | MIL-DTL-38999 Series III, 8D |
| Pakiranje | Bulk | Druga imena | 1792-12800 |
| Usmerjenost | C | delovna temperatura | -65°C ~ 200°C |
| Število pozicij | 19 | Opomba | Contacts Not Included |
| Tip montaže | Panel Mount | Montažna funkcija | Bulkhead - Front Side Nut |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vstavi material | Thermoplastic |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Vključuje | - |
| Barva ohišja | Black | Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Threaded | natančen opis | 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount |