Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 8D719Z28SB
8D719Z28SB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8D719Z28SB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8D719Z28SB
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 28C 26#20 2#16 SKT J/N
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 1058 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela 8D719Z28SB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 28C 26#20 2#16 SKT J/N Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 1058 pcs Podatkovni list MIL-DTL-38999 Series III/EN3645 Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 19-28
Shell material Aluminum Shell Finish Black Zinc Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 28 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy