8D725F37PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8D725F37PA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 8D725F37PA |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | 8D 37C 37#16 PIN J/N |
| Status svobodnega statusa / RoHS |
Product parameter
| številka dela | 8D725F37PA | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | 8D 37C 37#16 PIN J/N | Status svobodnega statusa / RoHS | |
| količina Na voljo | 939 pcs | Podatkovni list | MIL-DTL-38999 Series III/EN3645 Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Crimp | Ščitenje | Shielded |
| Velikost školjke, MIL | - | Shell Size - Vstavi | 25-37 |
| Shell material | Aluminum | Shell Finish | Nickel |
| Serija | MIL-DTL-38999 Series III, 8D | Pakiranje | Bulk |
| Usmerjenost | A | delovna temperatura | -65°C ~ 200°C |
| Število pozicij | 37 | Tip montaže | Panel Mount |
| Montažna funkcija | Bulkhead - Front Side Nut | Materialna ocena vnetljivosti | - |
| Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks | Vstavi material | Thermoplastic |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Threaded | natančen opis | 37 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| Trenutna ocena | 13A | Kontaktni material | Copper Alloy |