Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 8D725Z11SA
8D725Z11SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8D725Z11SA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8D725Z11SA
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 11C 2#20 9#10 SKT J/N
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 329 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela 8D725Z11SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 11C 2#20 9#10 SKT J/N Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 329 pcs Podatkovni list 8D725Z11SA-C Drawing8D Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-11
Shell material Aluminum Shell Finish Black Zinc Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-14015 Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Trenutna ocena 7.5A, 33A Kontaktni material Copper Alloy