Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 8LT015F15SA
8LT015F15SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8LT015F15SA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8LT015F15SA
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 15C 14#20 1#16 SKT RECP
Product parameter
številka dela 8LT015F15SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 15C 14#20 1#16 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1882 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-15
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-14607 Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy