Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 8LT015Z15SN
8LT015Z15SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8LT015Z15SN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8LT015Z15SN
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 15C 14#20 1#16 SKT RECP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela 8LT015Z15SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 15C 14#20 1#16 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1512 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-15
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Black Zinc Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-14695 Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy