Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 8LT021Z39PN
8LT021Z39PN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8LT021Z39PN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8LT021Z39PN
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 39C 37#20 2#16 PIN RECP
Product parameter
številka dela 8LT021Z39PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 39C 37#20 2#16 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1132 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 21-39
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Black Zinc Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-15161 Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 39
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy