8LT025F61SN-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8LT025F61SN-LC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 8LT025F61SN-LC |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
Product parameter
| številka dela | 8LT025F61SN-LC | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 2273 pcs | Podatkovni list | 8LT Series Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Tip | For Female Sockets |
| Ščitenje | Unshielded | Velikost školjke, MIL | - |
| Shell Size - Vstavi | 25-61 | Shell material | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Nickel | Serija | MIL-DTL-38999 Series I, 8LT |
| Pakiranje | Bulk | Druga imena | 1792-15725 |
| Usmerjenost | N (Normal) | delovna temperatura | -65°C ~ 200°C |
| Število pozicij | 61 | Opomba | Contacts Not Included |
| Tip montaže | Panel Mount | Montažna funkcija | Flange |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vstavi material | Thermoplastic |
| Ingress Protection | Environment Resistant | Vključuje | - |
| Barva ohišja | Silver | Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock | natančen opis | 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount |