Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 8LT215B18PN
8LT215B18PN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8LT215B18PN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8LT215B18PN
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 18C 18#20 PIN RECP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1727 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela 8LT215B18PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 18C 18#20 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1727 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-18
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Green Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-15959 Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 18
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 7.5A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Olive Green
Odpiranje kabla 0.746" ~ 0.750" (18.95mm ~ 19.05mm) Material backshell, Plating -