Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 8LT315F15PA
8LT315F15PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8LT315F15PA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8LT315F15PA
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 15C 14#20 1#16 PIN RECP
Product parameter
številka dela 8LT315F15PA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 15C 14#20 1#16 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1954 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-15
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-16806 Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy