Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 8LT325B24SN
8LT325B24SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8LT325B24SN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8LT325B24SN
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 24C 12#16 12#12 SKT RECP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1368 pcs
Product parameter
številka dela 8LT325B24SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 24C 12#16 12#12 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1368 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Green Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-18087 Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 24
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Trenutna ocena 13A, 23A Kontaktni material Copper Alloy