Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 8LT515B15SA
8LT515B15SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8LT515B15SA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8LT515B15SA
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 15C 14#20 1#16 SKT PLUG
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2299 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela 8LT515B15SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 15C 14#20 1#16 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2299 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-15
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Green Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-19290 Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 15
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy