Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > 8LT515B19PD-LC
8LT515B19PD-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8LT515B19PD-LC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8LT515B19PD-LC
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1398 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela 8LT515B19PD-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1398 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Male Pins
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-19 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-19347
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 19 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Cadmium Premer spojne gredi 1.280" (32.51mm)