8LT519Z11SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8LT519Z11SA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 8LT519Z11SA |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | 8LT 11C 11#16 SKT PLUG |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
Product parameter
| številka dela | 8LT519Z11SA | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | 8LT 11C 11#16 SKT PLUG | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 1048 pcs | Podatkovni list | 8LT Series Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Crimp | Ščitenje | Shielded |
| Velikost školjke, MIL | - | Shell Size - Vstavi | 19-11 |
| Shell material | Aluminum Alloy | Shell Finish | Black Zinc Nickel |
| Serija | MIL-DTL-38999 Series I, 8LT | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | 1792-20133 | Usmerjenost | A |
| delovna temperatura | -65°C ~ 175°C | Število pozicij | 11 |
| Tip montaže | Free Hanging (In-Line) | Montažna funkcija | - |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vstavi material | Thermoplastic |
| Ingress Protection | Environment Resistant | Lastnosti | Coupling Nut |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock | natančen opis | 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp |
| Trenutna ocena | 13A | Kontaktni material | Copper Alloy |
| Končna debelina - parjenje | - | Stik s koncem - parjenje | Gold |
| Vrsta priključka | Plug, Female Sockets | Barva | Black |
| Odpiranje kabla | - | Material backshell, Plating | - |
| Aplikacije | Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
8LT519Z11SA-LC - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE - Na zalogi: