Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > 8LT523F21PC-LC
8LT523F21PC-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8LT523F21PC-LC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8LT523F21PC-LC
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 21POS INLINE
Product parameter
številka dela 8LT523F21PC-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 21POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1415 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Male Pins
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-21 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-20684
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 21 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Nickel Premer spojne gredi 1.726" (43.85mm)