Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 8LT525B43PD
8LT525B43PD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8LT525B43PD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8LT525B43PD
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 43C 23#20 20#16 PIN PLUG
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 943 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela 8LT525B43PD Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 43C 23#20 20#16 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 943 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-43
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Green Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-21049 Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 43
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 43 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy