8LT715B19SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8LT715B19SA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 8LT715B19SA |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | 8LT 19C 19#20 SKT J/N |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
Product parameter
| številka dela | 8LT715B19SA | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| količina Na voljo | 2049 pcs | Podatkovni list | 8LT Series Catalog |
| Shell material | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Green Cadmium |
| Serija | MIL-DTL-38999 Series I, 8LT | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | 1792-21933 | Usmerjenost | A |
| delovna temperatura | -65°C ~ 175°C | Število pozicij | 19 |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock | natančen opis | 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp |
| Trenutna ocena | 7.5A | Kontaktni material | Copper Alloy |