Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 8LT715F15PA
8LT715F15PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8LT715F15PA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8LT715F15PA
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 15C 14#20 1#16 PIN J/N
Product parameter
številka dela 8LT715F15PA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 15C 14#20 1#16 PIN J/N Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1213 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-15
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-22027 Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy