8LT717B26SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8LT717B26SN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 8LT717B26SN |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | 8LT 26C 26#20 SKT J/N |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
Product parameter
| številka dela | 8LT717B26SN | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| količina Na voljo | 2008 pcs | Podatkovni list | 8LT Series Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Crimp | Ščitenje | Shielded |
| Velikost školjke, MIL | - | Shell Size - Vstavi | 17-26 |
| Shell material | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Green Cadmium |
| Serija | MIL-DTL-38999 Series I, 8LT | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | 1792-22235 | Usmerjenost | N (Normal) |
| delovna temperatura | -65°C ~ 175°C | Število pozicij | 26 |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock | natančen opis | 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp |
| Trenutna ocena | 7.5A | Kontaktni material | Copper Alloy |
| Končna debelina - parjenje | - | Stik s koncem - parjenje | Gold |
| Vrsta priključka | Receptacle, Female Sockets | Barva | Olive Green |
| Odpiranje kabla | - | Material backshell, Plating | - |
| Aplikacije | Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
8LT717B26SN-LC - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT - Na zalogi: