8T020B16PN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8T020B16PN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 8T020B16PN |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | 8T 16C 16#16 PIN RECP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 8T020B16PN | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| količina Na voljo | 1418 pcs | Podatkovni list | 8T Series Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Crimp | Ščitenje | Shielded |
| Velikost školjke, MIL | - | Shell Size - Vstavi | 20-16 |
| Shell material | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Serija | MIL-DTL-38999 Series II, 8T | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | 1792-23788 | Usmerjenost | N (Normal) |
| delovna temperatura | -65°C ~ 175°C | Število pozicij | 16 |
| Tip montaže | Panel Mount | Montažna funkcija | Flange |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Ingress Protection | Environment Resistant | Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock | natančen opis | 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| Trenutna ocena | 13A | Kontaktni material | Copper Alloy |