Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 8T020B39PN
8T020B39PN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8T020B39PN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8T020B39PN
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8T 39C 37#20 2#16 PIN RECP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1379 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela 8T020B39PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8T 39C 37#20 2#16 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1379 pcs Podatkovni list 8T Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-39
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-23800 Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 39
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy