8T218F28SN-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8T218F28SN-LC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 8T218F28SN-LC |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | CONN RCPT HSG FMALE 28POS PNL MT |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 8T218F28SN-LC | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN RCPT HSG FMALE 28POS PNL MT | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 1912 pcs | Podatkovni list | 8T Series Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Tip | For Female Sockets |
| Ščitenje | Unshielded | Velikost školjke, MIL | - |
| Shell Size - Vstavi | 18-28 | Shell material | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Nickel | Serija | MIL-DTL-38999 Series II, 8T |
| Pakiranje | Bulk | Druga imena | 1792-24301 |
| Usmerjenost | N (Normal) | delovna temperatura | -65°C ~ 200°C |
| Število pozicij | 28 | Opomba | Contacts Not Included |
| Tip montaže | Panel Mount | Montažna funkcija | Flange |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vstavi material | Thermoplastic |
| Ingress Protection | Environment Resistant | Vključuje | - |
| Barva ohišja | Silver | Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock | natančen opis | 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount |