Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 8T614Z15PA
8T614Z15PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8T614Z15PA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8T614Z15PA
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8T 15C 14#20 1#16 PIN PLUG
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela 8T614Z15PA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8T 15C 14#20 1#16 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1047 pcs Podatkovni list 8T Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-15
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Black Zinc Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-25496 Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 15
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy