8T620F39SN-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8T620F39SN-LC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 8T620F39SN-LC |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 8T620F39SN-LC | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 1846 pcs | Podatkovni list | 8T Series Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Tip | For Female Sockets |
| Ščitenje | Unshielded | Velikost školjke, MIL | - |
| Shell Size - Vstavi | 20-39 | Shell material | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Nickel | Serija | MIL-DTL-38999 Series II, 8T |
| Pakiranje | Bulk | Druga imena | 1792-26011 |
| Usmerjenost | N (Normal) | delovna temperatura | -65°C ~ 200°C |
| Število pozicij | 39 | Opomba | Contacts Not Included |
| Tip montaže | Free Hanging (In-Line) | Montažna funkcija | - |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vstavi material | Thermoplastic |
| Ingress Protection | Environment Resistant | Vključuje | - |
| Barva ohišja | Silver | Lastnosti | Coupling Nut |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock | natančen opis | 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut |
| Material spenjanja oreškov, plating | Aluminum Alloy, Nickel | Premer spojne gredi | 1.529" (38.83mm) |