Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > 8T620Z41SN-LC
8T620Z41SN-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8T620Z41SN-LC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8T620Z41SN-LC
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 991 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela 8T620Z41SN-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 991 pcs Podatkovni list 8T Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-41 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-26077
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 41 Opomba Contacts Not Included
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Black Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Black Zinc Nickel Premer spojne gredi 1.529" (38.83mm)