8T622F21PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8T622F21PA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 8T622F21PA |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | 8T 21C 21#16 PIN PLUG |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
Product parameter
| številka dela | 8T622F21PA | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | 8T 21C 21#16 PIN PLUG | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 1373 pcs | Podatkovni list | 8T Series Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Crimp | Ščitenje | Shielded |
| Velikost školjke, MIL | - | Shell Size - Vstavi | 22-21 |
| Shell material | Aluminum Alloy | Shell Finish | Nickel |
| Serija | MIL-DTL-38999 Series II, 8T | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | 1792-26116 | Usmerjenost | A |
| delovna temperatura | -65°C ~ 200°C | Število pozicij | 21 |
| Tip montaže | Free Hanging (In-Line) | Montažna funkcija | - |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vstavi material | Thermoplastic |
| Ingress Protection | Environment Resistant | Lastnosti | Coupling Nut |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock | natančen opis | 21 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp |
| Trenutna ocena | 13A | Kontaktni material | Copper Alloy |