Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > 8T714F15PN
8T714F15PN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8T714F15PN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8T714F15PN
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8T 15C 14#20 1#16 PIN J/N
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela 8T714F15PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8T 15C 14#20 1#16 PIN J/N Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1006 pcs Podatkovni list 8T Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-15
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-26409 Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy