Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > D38999/20WE26PA
D38999/20WE26PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi D38999/20WE26PA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela D38999/20WE26PA
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2691 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
številka dela D38999/20WE26PA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2691 pcs Podatkovni list MIL-DTL-38999 Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL E Shell Size - Vstavi 17-26
Shell material Aluminum Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena SD38999/20WE26PA Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 26
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A