Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > JBXEA2G18MSSDS
JBXEA2G18MSSDS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi JBXEA2G18MSSDS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela JBXEA2G18MSSDS
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
25 pcs
Product parameter
številka dela JBXEA2G18MSSDS Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2411 pcs Podatkovni list JBX Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 660V
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 2
Shell material Brass Shell Finish Chrome over Nickel
Serija JBX Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število pozicij 18 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front or Rear Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Ingress Protection IP40 Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 5.5A Kontaktni material -