Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > JBXEA2J16MSSDS
JBXEA2J16MSSDS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi JBXEA2J16MSSDS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela JBXEA2J16MSSDS
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela JBXEA2J16MSSDS Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2136 pcs Podatkovni list JBX Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 730V
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 2
Shell material Brass Shell Finish Chrome over Nickel
Serija JBX Pakiranje Bulk
Usmerjenost J delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število pozicij 16 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front or Rear Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP40
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 6A