Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > JBXEA3G10FSSDS
JBXEA3G10FSSDS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi JBXEA3G10FSSDS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela JBXEA3G10FSSDS
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela JBXEA3G10FSSDS Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1722 pcs Podatkovni list JBX Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600V
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 3
Shell material Brass Shell Finish Chrome over Nickel
Serija JBX Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število pozicij 10 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front or Rear Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Ingress Protection IP40 Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 12A Kontaktni material -