Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > JBXHC2G10FQSDSR
JBXHC2G10FQSDSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi JBXHC2G10FQSDSR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela JBXHC2G10FQSDSR
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT 10POS PANEL SKT RA PCB
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela JBXHC2G10FQSDSR Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT 10POS PANEL SKT RA PCB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1372 pcs Podatkovni list JBX, JAX, JKX Series
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena 830VDC
Atributi atributov IP68 - Dust Tight, Waterproof Prekinitev Solder
Shell Size - Vstavi (Convert From) Brass, Chrome over Nickel Material školjke, Dokončaj -
Serija JBX RoHS Status Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 10
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca JBXHC2G10FQSDSR
Velik premer dobavljen 2 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Opis CONN RCPT 10POS PANEL SKT RA PCB
Trenutna ocena 8A Tok - Max / Contact Push-Pull