Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > JBXPC2G12MWSDSMR
JBXPC2G12MWSDSMR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi JBXPC2G12MWSDSMR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela JBXPC2G12MWSDSMR
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
25 pcs
Product parameter
številka dela JBXPC2G12MWSDSMR Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1818 pcs Podatkovni list JBX Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 830V
Prekinitev - Ščitenje Shielded
Serija JBX Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število pozicij 12 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP40
Lastnosti Backshell, Boot Adapter Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Gold Trenutna ocena 7A